Bowlen.nl  
  maandag 21 mei 2018 Nederlandse Bowling Federatie Nederlandse Bowling Federatie Facebook Twitter Instagram Mobiele App
 
Regionale Kampioenen
 
 Pupillen

2002

Madeleine Sloos Harderwijk

Peter van der Burg Arnhem

2003

Nicole van Zweden Zutphen

Mario Otte Arnhem

2004

Mandy Jansen 's-Heerenberg

Jordy van Leuwen Druten

2005

Jamilla Giesbert Arnhem

Ramon Hilferink 's-Heerenberg

2006

Lisa Verhey Zutphen

Olivier Jungblut Arnhem

2007

Jamilla Giesbert Nijmegen

Jitse Schultinga 's-Heerenberg

2008

Samara Giesbert Nijmegen

Ryan van Zeyst Zutphen

2009

Laura Verwaal Zevenaar

Damian Vieberink 's-Heerenberg

2011

Jaydé Maatman 's-Heerenberg

Thaylor Vieberink 's-Heerenberg

Aspiranten

2002

Marleen Scholten Harderwijk

Leroy Bosch Deventer

2003

Marleen Scholten Harderwijk

Armando Brouwer Deventer

2004

Samantha van Leeuwen Druten

Peter van der Burg Arnhem

2005

Meryem Bulut Apeldoorn

Johan Schuurkamp Harderwijk

2006

Britt Janmaat Apeldoorn

Mario Otte Arnhem

2007

Griselda Louvet Nijmegen

Olivier Jungblut 's-Heerenberg

2008

Jamilla Giesbert Nijmegen

Olivier Jungblut 's-Heerenberg

2009

Tessa van Ojik Arnhem

Olivier Jongblut Arnhem

2011

Elianne van EE

Daan Broerse Apeldoorn

Junioren

2002

Mariëlle van Bezooijen Zwolle

Michael Stel Druten

2003

Mieke Groeneveld Apeldoorn

Michael Stel Druten

2004

Jacomien van den Heuvel Apeldoorn

Gustaaf Kamphorst Barneveld

2005

Marleen Scholten Harderwijk

Johan van Sonnen Harderwijk

2006

Melanie Nijland Zutphen

Mike Jesmiatka Arnhem

2007

Britt Janmaat Apeldoorn

Bas Bosman Deventer

2008

Petra Verwoert Zevenaar

Daan van Meegen 

2009

Melissa van Leeuwen Barneveld

Simon Schepers Zutphen

2011

Tessa van Ojik Arnhem

Maurice Lauvet

 


Uitslagen
 

Uitslagen Regiokampioenschappen Jeugd 2015/2016: http://bowling.lexerbowling.com/bowlingapeldoorn/regiokampjeugd2016/

 


Stedenontmoeting
 
Junioren
2001 1. Nijmegen  2. Deventer 3. Apeldoorn
2002 Deventer      Nijmegen  Arnhem
2003  Deventer  Apeldoorn Harderwijk
2004  Deventer  Harderwijk  Apeldoorn
2005 Harderwijk  Deventer Apeldoorn
2006  Nijmegen  Zutphen Zevenaar
2007  's-Heerenberg Zutphen Nijmegen
2008 Zutphen Deventer  Nijmegen
2010 Nijmegen Deventer Zevenaar
2011 Nijmegen Deventer Zevenaar
  Aspiranten
2001 1. Arnhem 2. Harderwijk  3. Deventer
2002  Arnhem  Barneveld  Deventer
2003 Harderwijk  Nijmegen  Barneveld
2004  Arnhem  Nijmegen  Zevenaar
2005  's-Heerenberg  Nijmegen  Zevenaar
2006 's-Heerenberg  Tiel Barneveld
2007  's-Heerenberg  Nijmegen  Barneveld
2008 's-Heerenberg  Nijmegen  Tiel
2010 Beuningen Nijmegen  
2011 Zetten Apeldoorn Barneveld
Pupillen
2002 1. Barneveld  2. Zutphen 3. Harderwijk
2003  Tiel  Harderwijk  Zutphen
2004  's-Heerenberg  Nijmegen Arnhem
2005 Arnhem  's-Heerenberg  Barneveld
2006  Nijmegen  Tiel Zevenaar
2007  Nijmegen  Deventer  Zutphen
2008  Zutphen  Beuningen  s-Heerenberg
2010 's-Heerenberg Deventer Zevenaar
2011 's-Heerenberg Zevenaar